Philosophie SUAREZ de VILHEGAS (Francisco) Universae... - Lot 794 - Briscadieu

Lot 794
Estimation :
100 - 150 EUR
Résultat : 80EUR
Philosophie SUAREZ de VILHEGAS (Francisco) Universae dialecticae epilogus a reverendo P. Fr. Francisco Suarez de Vilhegas ordinis carmelitarum regularis observantiae, nuper in coenobio Burdigalensi sacrae theologiae regente, & nunc in regio aquitanico collegio publico philosophiae professore traditus. Burdigalae [Bordeaux], Millanges, 1622. In-8 : 5f., 213pp., 7f. Veau fauve de l'époque, dos lisse, double filet doré en encadrement des plats et du dos, tranches dorées.
Mes ordres d'achat