CHARTRES (YVES de) Ivonis episcopi carnotensis... - Lot 155 - Briscadieu

Lot 155
Résultat : 72EUR
CHARTRES (YVES de) Ivonis episcopi carnotensis epistolae collatione multorum manuscroptorum codicum restitute, aucte & emendate. In illas observationum liber non antea editus. Eiusdem Ivonis chronicon de regibus francorum. Editio Secunda. Parisiis, apud Sebastianum Cramoisy, 1611. Orné d'en-têtes et lettrines gravées sur bois. In-8, t., 22 f. (introduction et index), 824 pp., 7 f. Plein vélin souple à rabats ép., auteur et date manuscrits surdos. Petits manques aux angles
Mes ordres d'achat