PRISCIEN Prisciani Caesariensis, Rhemnii... - Lot 441 - Briscadieu

Lot 441
Estimation :
80 - 100 EUR
Résultat : 218EUR
PRISCIEN
Prisciani Caesariensis, Rhemnii Fannii, Bedae Angli, Volusii Metiani Libri de nummis, ponderibus, mensuris, numeris, eorumque notis, & de vetere computandi per digitos ratione, ab Elia Vineto Santone emendat. Parisiis, aedibus Rouillii via Jacobaea, sub signo Concordiae. 1565.
In-12 : (12ff.), 95pp.
Vélin souple d’époque, titre manuscrit sur dos.
Mes ordres d'achat