Rhetoricorum ad. C. Herennium libri IV incerto... - Lot 12 - Briscadieu

Lot 12
Résultat : 264EUR
Rhetoricorum ad. C. Herennium libri IV incerto auctore Ciceronis. * De Inventione libri II - Topica ad Trebatium - Oratoriae partitiones. Cum correctionibus Pauli Manutii. * De oratore libri III - De optimo genere oratorum - De claris oratibus. Scholia Pauli Manutii. Venetiis, Aldum, 1569. Suivi de De oratore de optimo genere ... In-8 : 400pp. (dont t.) - 544pp., 24f. (rouss. éparses). Nombreuses erreurs de pagination. Vélin souple à rabats ép. avec manque au rabat, t. manuscrit sur dos.
Mes ordres d'achat