SUETONE : Omnia quam antehac emendatiora... - Lot 16 - Briscadieu

Lot 16
Résultat : 204EUR
SUETONE : Omnia quam antehac emendatiora annotationes Des. Erasmi & Egnatij cognitu dignae. C. Svetonius Tranquillus. Dion Cassius. Aelius Spartianus. Iulius Capitolinus. Aelius Lampridius. Vulcatius Gallicanus. Trebellius Polio. Flavius Vopiscus. Herodianus Politiano interp. Sex. Aurelius Victor. Pomponius Laetus. Io. Baptista Egnatius. Ammianus Marcellinus quatuor libris auctus. Cum indicibus copiosis. Basel, Froeben, 1533. In-folio : t., 21f., 786pp., 42f. (cerne clair en marge sur une partie des feuillets, renforts en tête par bandelettes de papier (mauvaise rénovation). Vélin de réemploi sur cuir ép., dos à nerfs avec manques.
Mes ordres d'achat