D. Junii Juvenalis & auli persii flacii satyrae... - Lot 30 - Briscadieu

Lot 30
D. Junii Juvenalis & auli persii flacii satyrae cum veteris scholiastae & variorum commentaris. Amsterdam, Westenium, 1684. Suivi de Auli persii flacci satyrarum liber I. cum notis variorum. In-8 : t., 22f., 525pp., 45f. (tables) - 112pp (dont t.), 9f. (rousseurs éparses). Ouvrage relié, plats cartonnés.
Mes ordres d'achat