Pape LEON I : Sancti Leonis Magni Opera Omnia... - Lot 140 - Briscadieu

Lot 140
Résultat : 72EUR
Pape LEON I : Sancti Leonis Magni Opera Omnia : epistolis triginta, tribusque de Gratia Christi opusculis auctiora, secundum exactam annorum feriem accurate ordinata. accedunt codex canonum, et conftitutorum sedis apoftolicae, Sancti Hilarii arelatensis Episcopi Opuscula, et vita : item sermones, et homiliae Santi Maximi Episcopi Taurinensis. Editio secunda. Venetiis, In Aedibus Andreae Poletti, 1748. 2 tomes en 1 vol. in-folio : t. en rouge et noir, vign. grav., XIVI, 312 pp., 8 f. (ndex) - t., 3 f., 226 pp., 2 f. (ndex). Texte sur 2 colonnes. (rouss. éparses). Texte en latin. Plein velin ép., t. doré usé sur dos, petits manques, tr. rouges.
Mes ordres d'achat