LAUNOY (Jean de) Joannis Launoii constantiensis... - Lot 187 - Briscadieu

Lot 187
Estimation :
70 - 90 EUR
Résultat : 24EUR
LAUNOY (Jean de) Joannis Launoii constantiensis paris, theologi varia de commentitio Lazari et maximini, Magdalenae et Marthae in provinciam appulsu opuscula. Paris, E. Martin, 1660. In-8 : 8f., 487pp. (Coiffes élimées, reliure frottée). Veau, dos à nerfs orné.