PLINE L'ANCIEN C. Plinii Secundi Historiae... - Lot 285 - Briscadieu

Lot 285
Estimation :
70 - 90 EUR
Résultat : 122EUR
PLINE L'ANCIEN C. Plinii Secundi Historiae mundi libri XXXVII, cum castigationibus et adnotationibus ... praeterea letcionibus ex mss. compluribus ad oram paginarum accurate indicatis, ex novissima et laboriosissima editione Jacobi Dalechampii. Francfort, C. Marnes & J. Aubri, 1608. In-8 : 7f., 1688pp., 94f. 2 volumes. (Morsures de ver, auréoles). Vélin. On joint : GROTIUS (Hugo de Groot, dit). De jure belli ac pacis libri tres, in quibus jus naturae & gentium, item juris publici praecipua explicantur. Amsterdam, Guillaume Blaeu, 1632. In-8 : 9f;, 421pp., 12f. Vélin. Belle marque d'imprimeur. (Mouillure calire, lacets manquants).