IZTUETA (Juan Ignazio) guipúzcoaco provinciaren... - Lot 222 - Briscadieu

Lot 222
Estimation :
100 - 150 EUR
IZTUETA (Juan Ignazio) guipúzcoaco provinciaren condaira edo historia ceñetan jarritzen draden arguiro beraren asieratic orain-arte dagozquion barri gogoangarriac [Récit ou histoire de la province de guipúzcoa, qu'a faite et rectifiée d. J.-Y. de Iztueta]. Donostian, Baroja-ren moldizteguian, 1847. In-8 : 1f., X, 519pp., 2f. 1/2 basane bordeaux de l'époque, titre doré en long sur dos lisse. Bon exemplaire. Histoire de la province de guipúzcoa (Vinson 236).
Mes ordres d'achat