Lot n° 11
Estimation :
550 - 750
: 550EUR
Louis XV. 1715-1774. Louis d'or aux lunettes.... - Lot 11 - Briscadieu
Louis XV. 1715-1774. Louis d'or aux lunettes. 1726 A. Paris. Gad.340. Fine stripes on reverse. TTB+/SUP