4 Trials: West Africa 5000Frs 1982, 500Frs... - Lot 415 - Briscadieu

Lot 415
Estimation :
40 - 80 EUR
Result : 50EUR
4 Trials: West Africa 5000Frs 1982, 500Frs 1972, 25Frs 1970, Mali 100Frs 1975. SPL and FDC