Atilia. M.Atilius Saranus. 145 B.C. Denarius.... - Lot 42 - Briscadieu

Lot 42
Estimation :
150 - 200 EUR
Result : 200EUR
Atilia. M.Atilius Saranus. 145 B.C. Denarius. 3,76grs. Bab. (Atilia) 8. SUP/TTB+