22 coins including : Indochina (14), Reunion... - Lot 413 - Briscadieu

Lot 413
Estimation :
60 - 120 EUR
Result : 90EUR
22 coins including : Indochina (14), Reunion 50Cts 1896, Reunions 3 Sous(1781 date illis.). TTB to SUP