Silver coins. 160 coins : 20 Francs Turin... - Lot 591 - Briscadieu

Lot 591
Estimation :
500 - 750 EUR
Result : 990EUR
Silver coins. 160 coins : 20 Francs Turin (70 ex.), 10 Francs Turin (90 ex.). TTB+ to SUP