Bordeaux. Louis XV and XVI. 4 silver tokens... - Lot 427 - Briscadieu

Lot 427
Estimation :
60 - 120 EUR
Result : 90EUR
Bordeaux. Louis XV and XVI. 4 silver tokens : Chamber of Commerce. TTB+ and SUP