Napoleon III. Lot of 3 coins : 1 Franc 1870... - Lot 622 - Briscadieu

Lot 622
Estimation :
90 - 150 EUR
Result : 130EUR
Napoleon III. Lot of 3 coins : 1 Franc 1870 BB (SUP), 5 Centimes 1863 BB (SPL), 2 Centimes 1862 K (SPL). SUP and SPL