Judaïca SCHROEDER (Nicolaus Wilhelm) Institutiones... - Lot 900 - Briscadieu

Lot 900
Estimation :
50 - 60 EUR
Result : 31EUR
Judaïca SCHROEDER (Nicolaus Wilhelm) Institutiones ad fundamenta Linguae Hebraeae. In usum studiosae iventutis… Ulmae, Stettiniana, 1792. Suivi de Institutiones ad fundamenta Chaldaismi biblici brevissime concinnatae.Ilmae, 1810. In-8 broché : 16f., 334pp., 27f. (index), 1fb. - 54pp., 1f. ; piqûres éparses.