9 pieces of 20 Francs: 1 x Cérès, 8 x Génie. Various dates. - Lot 8

Lot 8
Estimation :
5000 - 5600 EUR
Register for the sale on drouot.com
9 pieces of 20 Francs: 1 x Cérès, 8 x Génie. Various dates. TTB to SUP